aktualizováno: 09.12.2017 17:45:43 

GSK Tábor                                           Česká republika

VOLNÝ PROGRAM

25. listopadu 2017 - Podzimní drak

Výsledky domácích závodnic:

1. kategorie Fuková Ema 3. místo, Procházková Beata 5. místo

2. kategorie Cuřínová Denisa 3. místo

3. kategorie  Míková Eliška 4. místo, Škodová Anita 5. místo

4. kategorie  Procházková Kristina 6. místo, Kadlecová Andrea 11. místo (pouze sestava BN)

5. kategorie  Deimová Anna 4. místo, Spálenková Ella 5. místo

6. kategorie  Bendová Barbora 3. místo

7. kategorie  Komendová Nikola 3. místo

8. kategorie  Rambousková Linda 4. místo

 

Na závod bylo přihlášeno 58 závodnic z 8 klubů z České republiky a Německa.

Všem rodičům, trenérkám  a Hance Kopsové děkuji za skvělou pomoc při organizaci závodu.

Fotografie ze závodu: https://gsktabor.rajce.idnes.cz/Podzimni_drak_2017/

18. 11. 2017 Systherm cup

výsledky:

Dorostenky- Rambousková Linda- nové sestasvy s míčem a kužely - 8 místo                              
Naděje mladší 2007 Deimová Anna - nová sestava s míčem. a sestava s obručí - 16. místo
                                 Spálenková Ella - nová sestava s míčem a sestava se švihadlem - 17. místo
                                                 

Mezinárodní závod GRANG PRIX 2017  v Brně

záznam na ČT SPORT v neděli 22.10.  v  21.10 hodin a v úterý 24.10. v 13.45 hodin

Přímé přenosy ze závodu můžete sledovat na následujících stránkách

Rozpis tréninků na šk. rok 2017/2018
  pondělí úterý středa čtvrtek pátek

roč. 2011 a ml.

začátek tréninků 11. září 2017

14.00 - 16.00

tělocvična Zborovská

14.00 - 15.30

gymnastický sálek Zborovská

   

roč. 2008 - 2010

začátek tréninků 11. září 2017

14.00 - 16.30

tělocvična Zborovská

15.00 - 17.00

hala Gymnázia

   

14.00 - 16.00

tělocvična Zborovská

roč. 2007 a st.

začátek tréninků 4. září 2017

14.00 - 18.00

tělocvična ZŠ Zborovská

15.00 - 18.00

hala Gymnázia

14.00 - 18.00

tělocvična Zborovská

15.00 - 18.00

hala Gymnázia

 

Soustředění

Tréninky v srpnu:

7., 9., 11. 8. 8-12hod

21., 22., 24., 25., 28., 29., 31.8. závodnice roč. 2011 a ml.  14.30-16.30 hod, ostatní 14,30-18 hod

všechny tréninky na ZŠ Zborovská (vchod od hřiště)

- o případných změnách vás budeme informovat

- neúčast prosím sdělujte předem do zpráv

Za kolektiv trenérek přejeme hezké prázdniny a bohatý odpočinek. Těšíme se na vás všechny v srpnu.

30. dubna 2017 - Ústecký pohár

kombinovaný program III. kategorie: Nikola Komendová 11. místo

Výsledky Oblastního přeboru kategorií naděje, kadetky a dorostenky
29. 4. 2017 v Táboře

kategorie naděje nejml.:
Vořechovská Adéla 5. místo
Cuřínová Denisa 6. místo
Míková Eliška 8. místo

kategorie naděje ml.:
Deimová Anna 10. místo
Spálenková Ella 11. místo
Katzerová Julie 15. místo

kategorie naděje st:
Podlahová Adéla 3. místo
Tichá Natálie 4. místo
obě postup na Mistrovství české republiky 27. května 2017 v Jihlavě

kadetky ml.:
Barbora Bendová 2. místo
postup na Mistrovství české republiky 13. května 2017 v Třebíči

kadetky st.:
Rambousková Linda 3. místo
Šiková Eva 4. místo


 

4. závod Jihočeské ligy 22. dubna 2017 v Českých Budějovicích

výsledky:
Cuřínová Denisa 5. místo
Vořechovská Adéla 3. místo
Míková Eliška 5. místo
Katzerová Julie 1. místo
Deimová Anna 11. místo
Spálenková Ella 12. místo
Tichá Natálie 3. místo
Podlahová Adéla 2. místo
Bendová Barbora 2. místo
Šiková Eva 3. místo
Rambousková Linda 2. místo

 

Celkové výsledky Jihočeské ligy 2017

4. kategorie (19 závodnic) Anička Deimová 8. místo a Elča Spálenková 11. místo

5. kategorie (4. závodnice) Natka Tichá 1. místo a Adéla Podlahová 2. místo

6. kategorie (3 závodnice) Barča Bendová 2. místo

7. kategorie (6 závodnic) Linda Rambousková 2. místo a Evina Šiková 3. místo

 

 

 

 

 

Vinohradský hrozen    -    9. dubna 2017 

Anička Deimová       ...    9.míst
Baruška Bendová     ...    5.místo
Natálka Tichá           ...    2.místo
Adélka Podlahová     ...    3.místo
Evička Šiková           ...    13.místo
Linda Rambousková  ...    2.místo

!!!GRATULUJEME MOC!!!

1. dubna 2017   Milevský pohár 

mezinárodní závod

startovaly pouze tři naše závodnice:

Anička Deimová - 19. místo

Natálka Tichá - 17. místo

Linda Rambousková - 11. místo

- večer jsme se zúčastnily banketu a vyfotily se s polskými závodnicemi z klubu Legion Waršava
Fotka uživatele Klub moderní gymnastiky GSK Tábor.

 

Mezinárodní letní soustředění moderní gymnastiky v hradci Králové 

informace zde: http://www.gymnastic-camp.com/

19. března 2017 - Jihočeská liga Tábor

výsledky:

1. kategorie Fuková Emma 2. místo

2. kategorie Cuřínová Denisa 3. místo

3a. kategorie Katzerová Julie 5. místo, Vořechovská Adéla 7. místo, Míková Eliška 8. místo, Škodová Anita 9. místo

4. kategorie Deimová Anna 7. místo, Spálenková Ella 11. místo

5. kategorie Tichá Natálie 2. místo, Podlahová Adéla 3. místo

6. kategorie Bendová Barbora 2. místo

7. kategoire Šiková Eva 2. místo, Rambousková Linda 3. místo

Děkuji rodičům našich dětí za pomoc pří organizaci závodu!

http://gsktabor.wbs.cz/vysledky_jl_2017_tabor.xls

4. března 2017 - Jihočeská liga Milevsko

Výsledky

5. Naděje starší           Podlahová Adéla        2. místo

6. Kadetky mladší       Bendová Barbora       2. místo

7. Kadetky starší         Rambousková Linda  2. místo
                                 Šiková Eva               6. místo

 

Jarní prázdniny: tréninky 8.00 - 12.00 ZŠ Zborovská

Jihočeská liga 2017 - 18. 2. 2017 Humpolec

A. Deimová - 7. místo
E. Spálenková - 8. místo
B. Bendová - 2. místo
N. Tichá - 2. místo
A. Podlahová - 3. místo
E. Šiková - 4. místo
L. Rambousková - 3. místo


Led(n)ová vločka - 29. 1. 2017

Děkuji všem rodičům za pomoc při organizaci závodu, závodnicím za předvedené výkony.

 


 

Školení trenérů a rozhodčích - Pravidla moderní gymnastiky na OH cyklus 2017 – 2020

11. – 12.2.2017 Praha

25. – 26.2.2017 Brno

zkoušky: 4.3.2017, 12.3.2017, 19.3.2017 (opravné termíny)

POZVÁNKA: http://gsktabor.wbs.cz/2017-pozvanka-seminar-rozhodci-treneri-praha-1.docx
 

PŘIHLÁŠKA: http://gsktabor.wbs.cz/2017-prihlaska-skoleni-rozhodci-treneri-praha.docx


 

Výběr do Družstva nadějí pro ročníky 2006, 2005 a 2004

http://gsktabor.wbs.cz/2017-vyber-nadeje.doc

- máte-li zájem napište mi, a já děvčata přihlásim.  Účast na výběru je s rodiči, v případě zařazení budou děvčata absolvovat několikrát do roka společné výcvikové tábory.

 

Vyrazily jsme na první závod letošní sezóny vyzkoušet nové sestavy

Monet cup 2016

Tréninky o podzimních prázdninách

čtvrtek 8.00 - 11.30

pátek 8.00 - 11.30

tělocvična ZŠ Zborovská

- nezapomeňte si už nosit  i teplejší oblečení, návleky, mikinu bez kapuce nebo tričko s dlouhým rukávem

angelBURZA TRIKOTŮ A NÁČINÍangel

21. 10. 2016               17°° - 18°°
tělocvična ZŠ Zborovská Tábor
 

Věci na prodej přineste OZNAČENÉ CENOU a KONTAKTEM na vás
na gymnastický trénink předem. Děkuji...

Tréninky GSK Tábor volného programu na rok 2016/2017:

laughcheekysmileycheekylaugh PONDĚLÍ ÚTERÝ STŘEDA ČTVRTEK PÁTEK
PŘÍPRAVKA 14.00 - 15.30 sad 14.00 - 15.30 sad sad
MALÉ HOLKY 15.00 - 17.30 16.00 - 18.00 sad 15.00 - 17.30 15.00 - 18.00
STŘEDNÍ HOLKY 15.00 - 19.30 16.00 - 18.00 sad 15.00 - 18.30 15.00 - 18.00
VELKÉ HOLKY 15.00 - 19.30 16.00 - 18.00 sad 15.00 - 18.30 15.00 - 18.00

Přípravka:   2009 a ml.
                    trénuje: TEREZKA Ševčíková, LINDA Rambousková

Malé holky: ANIČKA Deimová, ELENKA Spálenková, ADÉLKA Gregorová  
                    trénuje: KRISTÝNKA Ševčíková, ANDREA Rambousková

Střední holky: BARUŠKA Bendová, HANIČKA Olivová, NIKOLKA Komendová
                    trénuje: KRISTÝNKA Ševčíková, ANDREA Rambousková

Velké holky: NATÁLKA Tichá, ADÉLKA Podlahová, EVIČKA Šiková, LINDA Rambousková
                    trénuje: KLÁRKA Petržilková, ANDREA Rambousková

 

Soustředění 2016 - důležité informace!!!

z důvodu neserióznosti hotelu Fontána dochází k těmto změnám:

Termín: 14. – 20. srpna 2016

Sraz: 14. 8. v 16hod (začátek večeří)

Ukončení: 20. 8. v 9.30 (konec snídaní)

Místo: RZ Radost, Sedlice – Dol 104,  www.rz-radost.cz

Cena: 2.900 Kč (bude vám vráceno 500Kč)

 


MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY PRO ROK 2016

14. 5. 2016  Kadetky mladší   TJ Žďár nad Sázavou - postoupila Adélka Podlahová

informace:http://gsktabor.wbs.cz/mcr_kadetky_mladsi_2016__orig.docx   

rozcvičení JČ - 9:16, začátek závodu v 10:30     

15. 5. 2016  Kadetky starší    TJ Žďár nad Sázavou - postoupila Pavla Buřičová

informace:  http://gsktabor.wbs.cz/mcr_kadetky_starsi_2016_orig.docx  

rozcvičení JČ - 8:46, začátek závodu v 9:30

Online přenos z MČR je možné sledovat v sobotu  na https://www.youtube.com/watch?v=PlhYrdtjXOA

a v neděli na https://www.youtube.com/watch?v=1JNGzFdPCoI

Doporučené parkování:

  • parkoviště u hotelu Jehla a DK ul. Libušínská
  • parkoviště u polikliniky ul. Studentská
  • Klafar, ul. Sázavská

Kvůli tradiční pouti konané v blízkosti sportovní haly jsou plánovány  uzavírky: 9. 5. 2016 - 16. 5. 2016

úplná uzavírka ulic Libušínská, Sázavská a Jungmannova ve Žďáře n.S. z důvodu pouti:
- ulice Libušínská od křižovatky s ulicí Dolní a Jungmannové (u forda) po mostek přes tok Staviště (u č.or. 46),
- ulice Sázavská od křižovatky s ulicí Libušínská (v místě dřívějšího DDH) směrem k mostu přes řeku Sázavu na cca úroveň sportovní haly,
- ulice Jungmannova v úseku od I/37 k zimnímu stadionu

     

21. 5. 2016  Dorostenky        TJ Veselí nad Moravou - postoupila Tereza Ševčíková

informace: http://gsktabor.wbs.cz/mcr_dorostenky__2016.doc    

 

Vinohradské jaro 17.4.2016

 Výsledky:

  Kombinovaný program III ( obruč, míč) - Nikola Komendová - 5. místo

                              Naděje mladší B ( 2006 ) -  Barbora Bendová - sestava BN - 5. místo

                                                                     sestava s obručí 3. místo

Naděje mladší A ( 2007 a ml.)  -  Anna Deimová - 10. místo

Ústecký pohár - 10. 4. 2016

Výsledky:
kategorie KP III. Nikola Komendová 11. místo
kategorie Dorostenky Tereza Ševčíková 4. místo, Linda Rambousková 7. místo


 

 

ŽĎÁRSKÁ SNĚŽENKA 2016

2.4.2016
                            

Mimořádné tréninky o velikonočních prázdninách:

24. a 25. března 8.30 - 11.30

28. března - volno

 

Gymnastický Sportovní Klub Tábor

pořádá letní soustředění

H r d o ň o v 2 0 1 6    

Termín:  13. – 20. srpna 2016

Sraz: 13. 8. v 16hod (začátek večeří)

Ukončení: 20. 8. v 9.30 (konec snídaní)

Místo:Šumava, Lipno - Hrdoňov

Cena: 3.400 Kč

Definitivní přihlášky a zaplacení pobytu do konce května 2016

Náplň soustředění: technika náčiní, tvorba programu na další sezónu, kondiční testy, koupání, karneval
sebou nezapomenout: botasky, ponožky, ťapiny, pantofle, všechno náčiní, batoh, lahve s pitím, budík-hodinky, gumičky, sponky, hygiena, sešit, psací potřeby, hry ap., dostatečné množství oblečení na ven a na doma, věci do bazénu, maska na karneval, dobrá kondice !!! a ještě lepší nálada!!!

      Milevský pohár 2016  - 12. března 2016

Výsledky: http://gsktabor.wbs.cz/milevsky_pohar_2016.xlsx  

MICKEY MOUSE CUP 2016

Třebíč 5.3.2016

Ostatní fotografie si můžete prohlédnout ve fotogalerii.

Táborská stuha 2016 - 27. února 2016

  

   Zde si můžete prohlédnout výsledky závodu: http://gsktabor.wbs.cz/vysledkova_listina.xls

Děkuji všem trenérkám , rodičům našich závodnic a dalším, kdo pomáhali s přípravou
a pořádáním závodu. Bez vaší pomoci by se závod nemohl uskutečnit. Děkuji.

 

Soustředění o jarních prázdninách:
Pondělí a úterý 8.30 – 12.00 závodnice 2006 a starší
Čtvrtek  8.30 – 11.00 závodnice roč. 2006 a 2007, 8.30 – 12.00 závodnice roč. 2005 a st.
Pátek 8.30 – 11.30 závodnice roč. 2006 a ml. + Nikča
- tréninky jsou dobrovolné, záleží na vašem uvážení, účast na soustředění prosím nahlaste trenérkám do konce týdne.

Míšovo maturák

Předtančení z Prosince 2015 si můžete stáhnou zde:

http://ulozto.cz/xAi1zNu4/predtanceni-dsc-0349-mov

Heslo: křestní jméno maminky od Lindy :-) 

 

Poslední trénink v tomto kalendářním roce bude ve čtvrtek 17.12.2015.

- fotky si můžete prohlédnout ve fotogalerii

První trénink v novém roce bude hned v pondělí 4. 1. 2016

Přejeme všem kráné prožití vánočních svátků a hodně štěstí a pohody do nového roku.

trenérky a rozhodčí GSK Tábor

Přidány fotky z Prahy z MONET CUP ve fotogalerii

Systherm cup - 21. 11. 2015

 

Trénink pro zájemce - 17. 11. 2015 od 9 do 12 hodin.

                            Andrea

 

ROZTANČENÉ NÁČINÍ - 14.11.2015 - MILEVSKO

4. kategorie : roč. 2007- sestava BN

Chmátalová Lucie - 7.místo

Gregorová Adéla - 8.místo

Spálenková Ella - 10.místo

Deimová Anna - 11.místo

5.kategorie: roč. 2006 - sestava BN

Bendová Barbora - 8.místo

6.kategorie: kadetky mladší 

Šiková Eva - 6. místo

Tichá Natálie - 7.místo

Podlahová Adéla - 8.místo

7.kategorie : kadetky starší 

Buřičová Pavla - 4.místo

Rabousková Linda - 7.místo

20.9.2015 jsme byli v Brně na semináři pro trenérky k technice náčiní.
Seminář vedla bulharská reprezentantka Filipa Siderova.

 

     

        10. ročník Grand Prix Brno - 16. - 18. 10. 2015   Městská hala Vodova Brno

Tréninky šk. rok 2015/2016

první trénink se uskuteční ve čtvrtek 3. 9. 2015 od 15 hodin v tělocvičně na ZŠ Zborovská

tréninky skupina Kristýny Š.:

pondělí, čtvrtek od 15 do 18 hod ZŠ Zborovská

pátek 15 až 18 hod hala gymnázia

tréninky moje skupina: stejně jako v loňském roce, detaily upřesníme na čtvrtečním tréninku

Těšíme se na vás

Andrea a Kristýna

Soustředění 2015

(DALŠÍ FOTOGRAFIE VE FOTOGALERII)

 

 

 

 

Bohemka Cup v pátek 1. května 2015

Oblastní přebor kategorií naděje, kadetky a dorostenky

 25. dubna 2015 hala gymnázia Pierra de Coubertina Tábor

Ševčíková Tereza 3. místo - postup na MČR 23. května Žďár nad Sázavou
Buřičová Pavla 1. místo - postup na MČR 17. května Třebíč
Rambousková Linda 3. místo - postup na MČR 17. května Třebíč
Bublíková Karolína 4. místo
Šiková Eva 3. místo
Podlahová Adéla 7. místo
Tichá Natálie 9. místo

     .

Žďárská Sněženka - 28. března 2015, Žďár nad Sázavou

Místo konání: Sportovní hala Bouchalky, Jungmannova 10, Žďár nad Sázavou, u zimního stadionu

II. Kategorie: NADĚJE MLADŠÍ - Tichá Natka, Podlahová Áďa
  1. Ročníky 2006, 2005
  2. Sestavy: BN a obruč

IV. Kategorie: KADETKY STARŠÍ - Buřičová Pája, Rambousková Lili

  1. Ročníky 2000 – 2002
  2. Sestavy: Švihadlo a kužele

Tréninky o velikonočních prázdninách:
                    čtvrtek a pátek 8.30 - 11.30 na ZŠ Zborovská

14. 3. 2015  AYLLEN  CUP

Místo konání :  sportovní hala OA a HŠ ,  Otmarova ulice , Třebíč   674 01

Výsledky závodu:

Naděje mladší 2005:   švihadlo a obruč - Podlahová Áďa - 13. místo

Kadetky starší 2000 - 2002:   kužele a libovolné náčiní Buřičová Pája - 10. místo

Dorostenky 1999 a starší:     kužele a libovolné náčiní  Ševčíková Terka - 7. místo
 

                                       

 

 

Výsledky: 

http://gsktabor.wbs.cz/vysledky_dorostenky.pdf

http://gsktabor.wbs.cz/vysledky_kadetky_st..pdf

http://gsktabor.wbs.cz/vysledky_nadeje_ml._2005.pdf

                                            

MILEVSKÝ POHÁR  Milevsko, 7. března 2015
Sportovní hala , Komenského ulice 1034, Milevsko


2. kategorie: naděje mladší 2005,2006
– sestava bez náčiní + sestava s obručí
Tichá Natálie 21. místo
Podlahová Adéla
22. místo
7. Kategorie : kadetky starší  2000- 2002
- sestava se švihadlem + sestava s libovolným náčiním
Buřičová Pája - 5. místo, 3. místo v sestavě s obručí
8. Kategorie: dorostenky 1999 a starší
- sestava s míčem +  sestava s obručí
Ševčíková Terka 8. místo

http://gsktabor.wbs.cz/milevsky_pohar_2015.xls

Tréninky o Jarních prázdninách

 

 

Vystoupení na Maturitním plese   

Monet Cup 2014 - 29.11.2014

Dům dětí a mládeže Praha 12 - Monet, Hermannova 2016/24, Praha 4 Modřany

Výsledky

kat. 3 BN + švihadlo - Adélka - 5. místo

kat. 5 2 lib. náč. - Kája (o+m)  - 5.  místo a Linda (š+o) - 5. místo

kat. 6 2 lin. náč. - Pája (š+k) - 12. místo

kat. 7 2lib. náč. - Terka (o+k) - 2. místo

Výsledky:http://gsktabor.wbs.cz/monet_-_startovni_listina_jednotlivci.pdf

fotografie ze závodu: http://mghodkovicky.rajce.idnes.cz/

GRAND PRIX BRNO / TART CUP 2014 31.10.-2.11.

Srdečně Vás zveme na Grand Prix Brno v moderní gymnastice!

 

Brno bylo již po deváté vybráno spolu s dalšími světovými metropolemi jako hostitelské město prestižního seriálu závodů Grand Prix v moderní gymnastice. Jako vždy uvidíme výkony předních světových gymnastek. Letošní Grand Prix a TART Cup se uskuteční 31.10. - 2.11.2014  již tradičně v Městské hale na Vodově v Brně. Podle regulí závodů Grand Prix je součástí tohoto závodu také show. V Brně má Galashow zvláštnost, kterou nenajdete snad nikde v žádné jiné zemi, která Grand Prix pořádá: má vždy svoje ústřední téma. V minulosti se autoři inspirovali městem Brnem a jeho významnými osobnostmi, poté olympijským rokem a olympijskými městy nebo hudbou Antonia Vivaldiho a jeho Čtvero ročními obdobími. V loňském roce dominovala oslava 60 let české moderní gymnastiky.   

Galashow pro rok 2014 představuje svět hudby, tance a gymnastického umění.

 

PROGRAM

Pátek (31.10.) 15.00-17.45 TART CUP VÍCEBOJ JUNIOREK

Sobota (1.11.) 14.00-17.30 GRAND PRIX BRNO VÍCEBOJ SENIOREK

Neděle (2.11.) 11.00-12.00 TART CUP FINÁLE JUNIOREK

                        13.30-15.30 GRAND PRIX BRNO FINÁLE SENIOREK

                        15.45 GALASHOW

www.brnograndprix.cz

http://www.csmg.cz/files/aktuality/aktuality-rijen-2014/grand-prix-brno.jpg?full

Tréninkové hodiny volného programu ve školním roce 2014/15

 

2007 a ml.       středa     14 - 16     tělocvična ZŠ Zborovská

                        pátek       14 - 16     gymnastický sálek ZŠ Zborovská

2006               pondělí     15 - 17     tělocvična ZŠ Zborovská

                        středa      14 - 16     tělocvična ZŠ Zborovská

                        pátek       14 - 16     gymnastický sálek ZŠ Zborovská

2005, 2004    pondělí      15 - 17      tělocvična ZŠ Zborovská

                        úterý        16 - 18      hala gymnázia

                        čtvrtek     15 - 17.30 tělocvična ZŠ Zborovská

                        pátek       15 - 18       hala gymnázia

2003 a st.       pondělí     15 - 18.30   tělocvična ZŠ Zborovská

                        úterý        16 - 18        hala gymnázia

                        čtvrtek     15 - 18        tělocvična ZŠ Zborovská

                        pátek       15 - 18         hala gymnázia

Z důvodu rekonstrukce na ZŠ Zborovské začne skupina 2006 a ml. trénovat 15. září,
starší závodnice podle provizorního programu a to:
úterý 2. září 16 - 18 hodin hala gymnázia
středa 3. září 14.30 - 17 hodin sálek
pátek 5. září 15 - 18 hodin hala gymnázia
a další se dohodneme příští týden.

 

Soustředění máme za sebou, bylo to jako vždycky báječný a už se určitě těšíte na nový rok. Poslední týden prázdnin zde najdete rozpis tréninků.

TEĎ JEŠTĚ ODPOČÍVEJTE.

ANDREA

Táborský pohár 2014

7.6.2014
Poslední závod sezóny máme úspěšně za sebou, děkuji všem za pomoc při přípravě  a průběhu závodu.

Výsledky:
I.kat.Tichá Natálka
13. místo   II. kat.Podlahová Adélka    5. místo

III. kat Šiková Evička 5. místo    IV. kat.Rambousková Linda   3. místo
IV. kat. Zítková Kája  6. místo    IV. kat. Bublíková Kája    9. místo

V. kat.  Buřičová Pája 10. místo  VI. kat. Ševčíková Terka  2. místo

 

http://gsktabor.wbs.cz/taborsky_pohar_2014.xlsx

 

Memoriál Aleny Fialové

Datum:                                    sobota 3. května 2014

Místo konání:                          hala TJ Slavoj Plzeň, Třebízského 12

Výsledky

Kadetky mladší                       2002, 2003                obruč, míč         Linda R. 11. místo, Kája Z. 16.místo

Kadetky starší                       1999, 2000, 2001     kužele, míč         Pája 15. místo

Dorostenky                             1998 a starší            stuha, míč         Terka Š. 10. místo

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

a vyfotili jsme se s Andreou Hlaváčkovou (českou tenisovou reprezentantkou)

26.4.2014 Oblastní přebor kadetek, dorostenek a nadějí Milevsko    

 Na MČR postoupili: Ševčíková Terka, Buříčová Pája a Rambousková Linda laughyessmiley

       Naděje mladší:         2004,2005       3 boj  - bez náčiní, švihadlo, obruč                                                      Evička Šiková - 8. místo, Adélka Podlahová - 9. místo

       Kadetky mladší:        2003,2002      3 boj – bez náčiní, obruč, míč

                                         Rambousková Linda - 2. místo, Zítková Kája - 4. místo,                                   Bublíková Kája - 5. místo

       Kadetky starší:         1999-2001      3 boj – obruč, kužele, libovolné náčiní

                                 Buříčová Pája - 3. místo

       Dorostenky:             1998 a starší    3 boj – míč, stuha, libovolné náčiní   

                              Ševčíková Terezka - 2. místo  


Výsldková listina:  http://gsktabor.wbs.cz/kd_vysledkovka.xls    http://gsktabor.wbs.cz/nadeje_vysledkovka.xls

 

13.4. 2014

O vinohradský hrozen

III. NML 2005 a ml. BN a obruč - Adéla Podlahová
IV. NML 2004 a ml. BN a obruč - Eva Šiková
V. KML 2002 a ml.  obruč + míč - Linda Rambousková
VI. KST 1999 a ml. obruč + míč - Pavla Buřičová
VII. Dorostenky stuha + míč - Tereza Ševčíková
IX. ženy   2 volné sestavy s lib.náč.
 

Žďárská Sněženka 2014
29. března 2014, Žďár nad Sázavou

Místo konání: Sportovní hala Bouchalky, Jungmannova 10, Žďár nad Sázavou, u zimního stadionu


I. Kategorie: NADĚJE MLADŠÍ - Adéla Podlahová Sestava: BN a obruč 14. místo

  III. Kategorie: KADETKY MLADŠÍ - Linda Rambousková Sestavy: Míč a obruč 17. místo

IV. Kategorie: KADETKY STARŠÍ - Pavla Buřičová Sestavy: Kužele a míč 28. místo

VI. Kategorie: DOROSTENKY - Tereza Ševčíková Sestavy: Stuha a kužely 17. místo

MILEVSKÝ POHÁR 8. března 2014

2. kategorie: naděje mladší   Eva Šiková, Adéla Podlahová – sestava bez náčiní + sestava s obručí
6. Kategorie:  kadetky mladší  Linda Rambousková, Karolína Zítková, Karolína Bublíková- sestava bez náčiní + sestava s obručí
7. Kategorie : kadetky starší   Pavla Buřičová - sestava s obručí + sestava s libovolným náčiním
8. Kategorie: dorostenky  Tereza Ševčíková - sestava s míčem + sestava s kužely

 

Nová sezona se rozbíhá

- prohlédněte si závody a jako vždy do vzkazů pište kam chcete jet.Taky tu máte fotečky z jarního soustředěníwink

Andrea

 Táborská obruč  - 1. prosince 2013


Výsledky:
II.       2005                    naděje                  BN                      Adélka P. - 4. místo
III.      2004                    naděje                  BN + obruč          Evička Š. - 6. místo
IV.      2003                     kadetky ml.           BN + míč            Kája B. - 2.místo
V.       2002                     kadetky ml.           BN + lib. náčiní   Lili R. (obruč)- 2. místo,
                                                                                              Kája Z. (míč) 3. místo

VI.      2001,2000             kadetky st.          obruč, kužele        Pája B. - 5. místo
VII.     1998 a st.             dorostenky             2 lib. náčiní        Terezka Š. - 4. místo

http://gsktabor.wbs.cz/vysledky_2013.xls

Roztančené  náčiní

Sportovní hala v Milevsku v sobotu 16.11. 2013

Výsledky

4. kategorie  roč. 2005               - sestava bez náčiní - Podlahová Adélka - 6. místo
5. kategorie roč. 2004               - sestava bez náčiní + sestava s obručí - Šiková Evina - 4. místo
6. kategorie roč. 2003               - sestava bez  náčiní + sestava s obručí - Bublíková Kája - 4. místo
7. kategorie  roč. 2002              - sestava s obručí a s míčem - Zítková Kája - 7. místo, Rambousková Lili - 6. místo
8. kategorie  roč. 1999-01         -  sestava s obručí a kužely - Buřičová Pája - 10. místo

Výsledky http://gsktabor.wbs.cz/roztancene_2013.xls


 

P l z e ň s k ý  s o u d e k  sobota 19. října 2013 - dvě bramborové medaile!!!
Místo konání   : hala TJ. Slavoj, Třebízského 12 Plzeň
Soutěžní kategorie VT :
6. kategorie :bez náčiní a sestava s libovolným náčiním - Bublíková Karolína 5. místo
8. kategorie :obruč a míč - Buřičová P. 4. místo, Rambousková L. 5. místo, Zítková K. 6. místo
9. kategorie :kužele a sestava s libovolným náčiním- Ševčíková Tereza 4. místo (1. místo v sestavě s kužely)
              

 

14. ročník PLZEŇSKÉHO POHÁRU

Pořadatel:                      oddíl moderní gymnastiky Sportovní klub Slavia SK RAPID
Datum konání:              12. 10. 2013
Místo konání:                sportovní hala TJ Slavoj Plzeň, Třebízského 12, 301 00 Plzeň
KATEGORIE:„Plzeňský pohár“ ve volných sestavách
Kategorie III. „Kadetky mladší“       (volná sestava s míčem a volná sestava s obručí)Buřičová, Rambousková, Zítková
Kategorie V. „Kadetky starší - B“   (volná sestava s kužely a volná sestava s míčem)Ševčíková

ostatní fotogragie ve fotogalerii, výsledky doplním po obdržení oficiálních


                           

Letošní 8. ročník mezinárodního závodu Grand Prix Brno 2013 v moderní gymnastice se uskutečnil ve dnech
4. až 6. října (pátek až neděle). Pro milovníky tohoto krásného olympijského sportu to byl hned dvojnásobný
svátek. Jednak proto, že Brno se opět stalo dějištěm významného sportovního klání předních světových
gymnastek a uviděli jsme špičkové sportovní výkony, a současně v těchto dnech vyvrcholili oslavy 60. výročí české
moderní gymnastiky. Tomuto významnému výročí byla věnována i tradiční nedělní galashow.

Opět nádherné fotky od Barči: http://barunkasvat.rajce.idnes.cz/Grand_prix_Brno_2013_Moderni_gymnastika/

 

Tréninky 2. až 6. září 2013

pondělí 15 - 17 tělocvična ZŠ

úterý 16 - 18 hala gymnázia

čtvrtek 15.30 - 17.30 těl. ZŠ

pátek 15 - 17 hala gymnázia - ZMĚNA

 

tréninky šk. ro 2013/14

pondělí 15 - 17.30 (naděje) 18.30 (kadetky a dorostenky) těl. ZŠ

úterý 16 - 18 hala gymnázia 

čtvrtek 15.30 - 17.30 (naděje) 18.30 (kadetky a dorostenky) těl. ZŠ

pátek 15 - 18 hala gymnázia

yes Soustředění 2013 smiley

od 10. do 17. srpna 2013


 

 

TÁBORSKÝ POHÁR

8. června 2013

cheekyDěkuji všem rodičům našich závodnic a Hance Kopsové

za pomoc při organizaci závodu!smiley

výsledky: http://gsktabor.wbs.cz/vysledky_taborsky_pohar.xls

prohlédněte si nádherné fotky ze závodu od Barči Svatošové:

http://barunkasvat.rajce.idnes.cz/Moderni_gymnastika-Taborsky_pohar_2013/

ME Vídeň 31. května - 2. června 2013

byly jme fandit našim závodnicím na Mistrovství Evropy

  

Milevský pohárek
8. května 2013

výsledková listina: http://gsktabor.wbs.cz/kopie_-_vysledkova_listina-milevsky_poharek_8.5.2013.xls
     

Memoriál Aleny Fialové Plzeň
Datum: sobota 4. května 2013
Místo konání: hala TJ Slavoj Plzeň, Třebízského 12

Výsledky:

Kadetky mladší obruč, míč - Buřičová Pavla 22. místo,Rambousková Linda 23. místo, Zítková Karolína 31. místo              
Kadetky starší kužele, míč - Ševčíková Tereza 7. místo
Dorostenky
stuha, kužele - Vališová Veronika 14. místo


 

Výsledková  listina: http://gsktabor.wbs.cz/kopie_-_vysledky_memorial_af_2013.xlsx

 

Oblastní přebor kategorií naděje nejmladší, naděje mladší,
naděje starší , kadetky mladší, kadetky starší, dorostenky
pro rok 2013

Pořadatel: z pověření Jihočeské oblastní komise TJ Jiskra Humpolec
Datum: 27.04.2013 - sobota

 Postup na MČR získali:Pavla Buřičová v kategorii kadetky ml.

                                  Tereza Ševčíková v kategorii kadetky st.

                                  Klára a Veronika Vališovy v kategorii dorostenky
 

GRATULUJEME!!!!

výsledky všech našich závodnic: Karolína Bublíková (naděje ml.) 8. místo, Lucie Šiková (naděje. ml.) 10 místo, Pavla Buřičová (kadetka ml.) 1. místo, Linda Rambousková (kadetka ml.) 3. místo, Karolína Zítková (kadetka ml.) 4. místo, Tereza Ševčíková (kadetka st.) 4. místo, Klára Vališová (dorostenka) 2. místo, Veronika Vališová (dorostenka (dorostenka) 3. místo

http://gsktabor.wbs.cz/3_-_nadeje_mladsi.pdf
http://gsktabor.wbs.cz/5_-_kadetky_mladsi.pdf
http://gsktabor.wbs.cz/6_-_kadetky_starsi.pdf
http://gsktabor.wbs.cz/7_-_dorostenky.pdf

 

Přerovská stuha
Datum konání: 13. dubna 2013

Místo konání: Sportovní hala TJ Spartak Přerov U Tenisu 16, Přerov (za Hotelem Jana)

Kategorie:
2. Naděje mladší           2003 - 2004       BN ,libovolné náčiní - Bublíková

3. Kadetky mladší         2001 - 2002       BN,libovolné náčiní - Rambousková, Zítková,                                                                                                                         Buřičová
4. Kadetky starší          1998 - 2000       kužele, libovolné náčiní  - Ševčíková
5. Dorostenky              1997 a starší     stuha,libovolné náčiní  - Vališová
6. Juniorky                   1998 - 2000       míč,libovolné náčiní - Kučerová


XVII. ročník Jarního poháru

( závod s mezinárodní účastí )

Datum: sobota 6. dubna 2013
Místo: tělocvična ZŠ Chalabalova 2, Brno-Kohoutovice

Kategorie:
III. naděje mladší         roč. 2003+2004     bez náčiní +obruč (Bublíková) - 24 závodnic
V. kadetky mladší         roč. 2001+2002        bez náčiní + obruč
(Zítková, Buřičová, Rambousková)- 35 záv.
VI. kadetky starší         roč. 1998-2000         obruč + kužele ( Ševčíková)- 20 závodnic
VII. dorostenky            roč. 1996 a starší      míč + stuha
(Vališová) - 18 závodnic

 

Hlaste do vzkazů zájem o účast na závodech v Plzni a Milevsku.
Účast na oblastním přeboru v Humpolci je povinná pro všechny závodnice volného programu.

Veselé velikonoce











-

 

Žďárská Sněženka 2013 - 30. března 2013
Místo konání: Sportovní hala Bouchalky, Jungmannova 10,
Žďár nad Sázavou

Výsledky: III. Kategorie: KADETKY MLADŠÍ
Buřičová Pavla 13. místo
Rambousková Linda 14. místo
Zítková Karolína 15. místo

IV. Kategorie: KADETKY STARŠÍ
Ševčíková Tereza 13. místo

Soustředění o jarních prázdninách :-D
ostatní fotky ve fotogalerii

Jihočeská liga 2013 RG PROACTIVE MILEVSKO

Datum: 2. března 2013

4. naděje mladší  sestava bn + s lib.náčiním - Bublíková Karolína 8. místo, Šiková Lucie 9. místo

6. kadetky mladší  sestava bn + s lib. náčiním - Rambousková Linda 1. místo, Buřičová Pavla 3. místo,    Zítková Karolína 4. místo        

7. kadetky starší  sestava s obručí + s kužely - Ševčíková Tereza 1. místo

8. juniorky   sestava s míčem + sestava se stuhou - Kučerová Natálie 3. místo

celé výsledky v záložce Výsledky volný program

 

 

Led(n)ová vločka

 

Termín: 26. 1. 2013  

Místo konání:  Sportovní hala gymnázia Pierra de Coubertina, nám. Fr. Křižíka, Tábor

Výsledky najdete v záložce Výsledky.

Tréninky po Novém roce:

trenérka E. Roztočilová a H. Kopsová začínají tréninky všech skupin v týdnu od 7. ledna

trenérka A. Rambousková začíná první trénink 4. ledna (hala gymnázia)

Roztančené  náčiní
Sportovní hala v Milevsku
v sobotu 17.11. 2012

2. kategorie  roč. 2004 a ml. – sestava bez náčiní
                                    Evina Šiková - 2. místo
3. kategorie roč. 2003 - sestava bez náčiní, sestava s libovolným náčiním
                                  Kája Bublíková - 6. místo, Lucka Šiková - 7. místo

4. kategorie roč. 2002,01 - sestava bez  náčiní, sestava s libovolným  náčiním
                                         Pája Buřičová 1. místo, Kája Zítková - 6. místo,
                                         Linda Rambousková- 5. místo

7. kategorie  roč. 1998,97 -  dvě sestavy s libovolným náčiním    
                                          Terka Ševčíková - 1. místo      


 

 

Podzimní drak
10. listopadu 2012

 I. 2004 a ml.  BN Evina Šiková 6. místo
 II. 2003
BN + lib. náč Kája Bublíková 4. místo a Lucka Šiková 5. místo
III. 2002 BN + lib. náč Linda Rambousková 1. místo a Kája Zítková 2. místo
IV. 2001 BN + lib. náčiní Pája Buřičová 2. místo
V. 1998 2 lib. náčiní Terka Ševčíková 1. místo
VI. 1996 a st. 2 lib. náčiní Verča Vališová 7. místo

kompletní výsledky jsou v sekci: Výsledky

P l z e ň s k ý  s o u d e k

Datum konání :  sobota 27. října 2012
Místo konání  :  hala TJ. Slavoj Plzeň- Třebízského 12

Výsledky: :
4.     r. 2003                 - sestava bez náčiní a sestava se švihadlem
                                      Bublíková K. - 7. místo
5.a   r. 2001/2002      
 - sestava bez náčiní a sestava s obručí
                                      Buřičová P. - 3. místo, Rambousková L. - 10. místo,

                                  Zítková K.- 9. místo
7.    r. 1998/1997       - 2 sestavy s libovolným náčiním
                                      Ševčíková T.- 1. místo
8.    r. 1996 a starš 
  - 2 sestavy s libovolným náčiním

                                      Vališová V.- 6. místo
na výsledky se podívejte do sekce: výsledky závodů

 

Prázdniny a soustředění máme za sebou
a určitě se již těšíte na tréninky gymnastiky.

Závodnice volného programu trenérky A. Rambouskové začnou
již v pondělí od 15 do 17 hodin.

Tréninky přípravek, základního a kombinovaného programu s p. trenérkou Evou Roztočilovou budou začínat 7. září 2012.


 

Byly jsme v Praze na semináří s Estonskou reprezentantkou Margot Vosokov

další fotky ve fotogalerii

     

Děkuji všem rodičům táborských děvčat, kteří se podíleli na přípravě
a organizaci Táborského poháru za pomoc!!!

výsledky závodu:

vysledkova_listina__-_.xlsx (60 KB) 

 


 

Milevský pohárek
1. května 2012
sportovní hala v Milevsku
Kategorie:
4.kategorie: Šiková Lucie
5. kategorie: Zítková Karolína, Rambousková Linda
8. kategorie: Kučerová Natálie
,Krausová Kristýna
9. kategorie : Ševčíková Tereza
10. kategorie: Vališová Veronika

                                                      

Oblastní přebor kategorie naděje, kadetky a dorostenky
28.4.2012

Naděje nejml. B Šiková Eva 8. místo
Naděje nejml. Šiková Lucie 7. místo, Bublíková Karolína 6. místo
naděje ml. Zítková Karolína 8. místo, Rambousková Linda 7. místo
kadetky ml. Kučerová Natálie 2. místo, Krausová Kristýna 5. místo
kadetky st. Ševčíková Tereza 2. místo
dorostenky  Vališová Veronika 3. místo

Postup na MČR Ševčíková Tereza, Kučerová Natálie a Vališová Veronika

MČR proběhne 19. a 20. května ve Vyškově

Ústecký pohár - 15. dubna 2012
Místo konání: Sportovní hala UJEP, Resslova ul., Ústí nad Labem
Výsledky našich závodnic:

III.NML  2003-2001Buřičová Pavla 13. místo, Zítková Karolína 23. místo
V. KML. 00/99 Kučerová Natálie 3. místo
VI. KST.97/98 Ševčíková Tereza 6. místo
VII. Dor. 96 a st.
Vališová Veronika 11. místo


    

Valentýnské srdíčko 2012 - 3.3.2012

veliký úspěch Natálky Kučerové, která vybojovala tři broznzové medaile


  Lucka               Kája        Terka          Natka            Pája            Linda
             Šiková          Zítková  Ševčíková   Kučerová    Buřičová    Rambousková   

Vám všem přeji krásné a poklidné prožití
vánočních svátků a hodně sportovních
i osobních úspěchů v novém roce.
Za GSK Tábor
Andrea Rambousková


 

Podzimní drak 2011 - 26. 11. 2011

naše děvčata se rozhodla otestovat nové sestavy a některým se to povedlo na výbornou!!!

3 stříbrné medaile - Pavla Buřičová, Natálie Kučerová a Veronika Vališová

Ale i ostatní si zaslouží velkou pochvalu za předvedené výkony

výsledky závodu:


neděle 16. října 2011 - Grand Prix Brno

sobota 15. října 2011 - Roztančené náčiní Milevsko

závodu se zůčastnily: Natálie Kučerová, Tereza Ševčíková
a premiéru mezi dorostenkami si vyzkkoušela Veronika Vališová

trenérského postu se chopila Klára Vališová a holky jí myslim udělaly svými výkony
(tak jako mě) radost.

TÁBORSKÝ POHÁR 2011


Závod se velice vydařil.

Všechny domácí závodnice podaly skvělé výkony a předvedly, co se za rok naučily, kam postoupily.
Všem děkuji, a nehledě na pořadí si všechny zasloužíte velkou pochvalu ode mně i od Jany!!

Děkuji rodičům za pomoc s přípravou a průběhem závodu!

Mistrovství české republiky kadetek ml. a st. - 7. května 2011

Žďár nad Sázavou

 
Tereza Ševčíková - 17 místo kadetky ml.               Veronika Vališová - 11 místo kadetky st.

Milevský pohárek - 1. května 2011
 
Závodnice:
Kučerová, Ševčíková, Šiková, Rambousková, Bublíková, Zítková, Krausová, Buřičová

Oblastní přebor nadějí kadetek a dorostenek - 23. dubna 2011
sportovní hala Milevsko

 !!!2 POSTUPY NA REPUBLIKU!!!
Výsledky:
naděje mladší - Natálie Kučerová 5. místo, Pavla Buřičová 9. místo a Kristýna Krausová 10. místo
kadetky mladší - Tereza Ševčíková 2. místo - postup na MČR
kadetky starší - Veronika Vališová 2. místo - postup na MČR, Renata Němcová 6. místo
dorostenky - Klára Vališová 6. místo

RG Proactive Cup - 9. dubna 2011

 

Výsledky závodu:
 

II. kategorie 2003  sestava BN- Šiková 21 místo, Bublíková 17 místo
III. kategorie 2002 a ml. sestava BN + lib. n.- Zítková 9 místo
IV. kategorie 2000-2001 švihadlo+ lib. n.- Kučerová 18 místo, Buřičová 20 místo

VI. kategorie kadetky ml. obruč + lib. náč.- Ševčíková 6 místo

VII. kategorie kadetky st. míč + lib. náč - Vališová V. 4 místo, Němcová 14 místo
VIII. kategorie dorostenky obruč + lib. náč. - Vališová K. 9 místo

kluby, které se závodu zůčastnily:
SKMG Máj , SK Jihlava,TJ Bohemians Praha, Jiskra Humpolec, SK Motorlet, GSK Tábor, Sokol Praha VII,
ZŠ Hostivař, MG Rumburk, GSK Ústí n.L., TJ Žďár n.S. Slávia SK Rapid Plzeň, Sokol Plzeň IV., Sokol
Bedřichov, Slavia Karlovy Vary Slavoj Plzeň, SSK Vítkovice, SKP Brno, ŠOG Nitra, SKMG
Havířov , ASPV Brno, TJ JM Chodov, Spartak Přerov,  Slavia DDM

O pohár města Písku - 2. dubna 2011

 

výsledky našich závodnic závodnic

II. kategorie 2002 a ml.  Linda Rambousková - 13 místo
III. kategorie 2001 Pavla Buřičová - 12 místo
V. kategorie kadetky ml.
Tereza Ševčíková - 8 místo
VI. kategorie kadetky Veronika  Vališová - 3 místo
VII. kategorie dorostenky  Klára Vališová K.- 11 místo

Zúčastňené kluby
  Sokol Písek  Sokol Milevsko GSK Tábor Máj ČB   DŠRG Branik MariborTJ Slavoj Plzeň  Slávia SK Rapid Plzeň Bohemians Motorlet   Sokol Hodkovičky   Triumf PrahaSokol Královské Vinohrady SK Jihlava   Sokol Bedřichov           TJ Žďár nad Sázavou  TJ Tesla Brno  ASPVBrno  SC 80 Chomutov  Sokol JablonecSpartak Přerov

 

Žďárská sněženka - 26. března 2011


Klára Vališová, Veronika Vališová, Tereza Ševčíková,
Natálka Kučerová, Pavla Buřičová a Linda Rambousková

výsledky našich závodnic

II. kategorie 2003-2002  sestava BN+ obruč - Linda Rambousková 15 místo

III. kategorie 2000-2001 sestava BN-  Pavla Buřičová 36 místo, Natálka Kučerová 29 místo

IV. kategorie kadetky ml. míč -Tereza Ševčíková 18 místo

V. kategorie kadetky st. stuha + míč - Veronika Vališová 11 místo

VI. kategorie dorostenky stuha + obruč - Klára Vališová 16 místo

Přihlášené kluby:
TJ  Žďár nad Sázavou, SC Bagira (UKR), Perlina (UKR), DŠRG Branik Maribor (Slovenia), KRG
Narodni Dom Ljubljana (Slovenia), C.S.M. Arad (Romania), SK Jihlava, TJ Sokol Bedřichov,
TJ ZŠ Hostivař Praha, Sokol Praha VII,SK Triumf Praha, TJ Bohemians Praha, SKP MG Brno,
SK Trasko Vyškov, TJ Tesla Brno, TJ Sokol Písek, TJ Slávia Hradec Králové, Slávia DDM Plzeň,
TJ Slavoj Plzeň, TJ Sokol Hodkovičky, TJ JM Chodov Praha, GSK Tábor, SKMG Máj České
Budějovice, TJ Slavoj Plzeň, TJ Sokol Bratislava I, Vin.,SSK Vítkovice,TJ Slavoj Bruntál, TJ Sokol
Jablonec n/N Sportcentrum,SC 80 Chomutov,TJ Bižuterie Jablonec n/N, GSK Ústí n/Labem,TJ Slavia
Karlovy Vary, ŠK Liptovský Mikuláš

Vystoupení na Módní vlasové přehlídce
- vystoupení se holkám povedlo a moc jim to slušelo!!!

 

  

další fotky z akce ve fotogalerii

 

 

 Oblastní přebor nadějí, kadetek a dorostenek - 24. dubna 2010
sportovní hala gymnázia Pierra de Coubertina Tábor

naděje nejmladší - Buřičová Pavla 5. místo  splněná III. výkonnostní třída

naděje mladší - Krausová Kristýna 12. místo splněná II. výkonnostní třída

kadetky mladší - Ševčíková Tereza 6. místo splněná I. výkonnostní třída

kadetky starší - Vališová Veronika 2. místo splněná I. výkonnostní třída

         a postup na Mistrovství české republiky

Zelenková Kristýna 7. místo splněná III. výkonnostní třída

dorostenky - Vališová Klára 1. místo splněná I. výkonnostní třída

a postup na Mistrovství české republiky


     
   2. místo Veronika Vališová                             1. místo Klára Vališová      
Jihlavský pohár -  neděle 18. dubna 2010

Ústecký pohár:
nahoře Ševčíková Kristýna, Ševčíková Tereza, Vališová Veronika, Vališová Klára
dole Kučerová Natálie a Buřičová Pavla

 

24. ledna 2010 Led(n)ová vločka
závod se velmi vydařil
Děkuji všem za pomoc s organizací závodu!
Už si můžete prohlédnout fotografie a výsledky.
Také se můžete podívat na video ze závodu od pana Jiráčka z Prahy
http://www.youtube.com/user/mixka2#p/u/7/jxHroRDBimI
  
 
 
 

 

vysledkova_listina__-_.xlsx (60 KB)  kvetinka.gif (6 KB) 

Nový blok - dvojitým kliknutím zde, zahájíte úpravu bloku...

Nový blok - dvojitým kliknutím zde, zahájíte úpravu bloku...

TOPlist